Solliciteren met een Infographic

in Social, Webkennis 2550 Views 31 July, 2012 1 reactie By: Claartje schreef 65 artikelen voor 42Bis
Over de auteur
Claartje Visser
Zelfstandige in marketing & communicatie, werkzaam voor verschillende bedrijven, organisaties en projecten | Strateg...

Op zoek naar een originele manier om duidelijk te maken wie je bent, wat je doet en waar jouw passies liggen? Bijvoorbeeld ter ondersteuning van een sollicitatiebrief? Vizify biedt nu de mogelijkheid om een infographic te maken van jezelf met data vanuit je social media profielen.

Simpel en snel

Het enige wat je hoeft te doen is een account aanmaken op Vizify (op dit moment nog invite only, maar Mashable geeft 500 invites weg, dus je kunt nog snel proberen te registreren met het woord “Mashable”) en je Facebook, Twitter en LinkedIn profielen te koppelen.
Et voîlà:

Opschonen en aanpassen

Vizify stelt de infographic heel makkelijk voor je samen, maar het is wel raadzaam om er nog even doorheen te lopen. Voor je het weet heb je een infographic met ‘I talk about NIETS’.

Dat maakt dan toch weer niet die spontane, intelligente indruk die je voor ogen had…

 


Lees meer over:

Of bekijk alle onderwerpen op 42bis.

Over de auteur - Claartje Visser
Zelfstandige in marketing & communicatie, werkzaam voor verschillende bedrijven, organisaties en projecten | Strategisch advies, praktische uitvoering en social media workshops | Woonde in Curacao, woont in Nederland en droomt ervan de rest van de wereld te 'veroveren' | Blogt graag over social media, ondernemerschap, webontwikkeling en online communicatie | Passie voor taal en boeken | Duikt en danst | Graag creatief bezig met eten of verf.
 Twitter  Facebook  LinkedIn  Google+



Lees onze community richtlijnen
  • http://twitter.com/Sjaboepaan Sjaboe

    Een ander alternatief is ResumeUP. Lees meer hierover op http://bit.ly/MeNEL1